Koźmińskie Usługi Komunalne sp.z o.o. informują, że w najbliższą sobotę, 19 kwietnia 2025r. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Koźminie Wielkopolskim będzie nieczynny.
Za utrudnienia przepraszamy!
Tekst: KUK
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.