W Koźminie Wielkopolskim w okolicach ulic: Boreckiej i Tysiąclecia dzisiaj widziane były psy ze zdjęcia. Prosimy właściciela/i o zabezpieczenie zwierząt !!!
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.