Wczoraj o godz.11.00 władze samorządowe i delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Wolności, by uczcić Święto Wojska Polskiego i upamiętnić kolejną rocznicę Bitwy Warszawskiej.
Tekst i foto: AF UMiG
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego działania.